DESTEKLEYİCİ ÇALIŞMALAR

KOÇLUKLA ÖZ(E) DÖNÜŞÜM YOLCULUĞU

KOÇLUKLA ÖZ(E) DÖNÜŞÜM YOLCULUĞU

Koçlukla Öz(e) Dönüşüm Yolculuğu, Human Design Sistemi ile koçluk sürecinin birleştirildiği ve okuma alan danışanlarımıza özel olarak kurgulanmış bir çalışmadır.

Bu yolculuk, Human Design Sistemi Okuma seansı sonunda yaşadığınız farkındalıklarla harekete geçerek öz’ünüze uygun yaşam ve yönetme becerisi elde edeceğiniz ve nihayetinde kendi değerinizin farkındalığı ile gücünüzü keşfedeceğiniz bir çalışmadır.

Bu çalışma haftada bir gün olmak üzere 8 hafta süren bir yolculuktur. Bu yolculuğun kişiyi istediği noktaya götürecek şekilde sonuçlanması için minimum 8 seans gerektirdiği tecrübelerimizle tespit edilmiştir.

İlk 3 seans; okuma öncesi ve okuma sonrası arasındaki farklılıklar üzerine odaklanmak yani kendinizi ne kadar tanıdığınızı anlamak üzerinedir. Burada yaşayacağınız farkındalıklar sonraki sürecin temelini oluşturmaktadır.

Sonraki 5 seans ise bu farkındalıkları hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenme, yaşamınızın kontrolünü ele alma ve ‘olmaya geldiğiniz kişiyi’ yaşamak üzerine öz’e dönme sürecini kapsamaktadır.

En güzel olan yanı ise bunları sadece ve sadece kendi potansiyeliniz ile yapıyor olmanız. Koç sadece size bu süreçte yol arkadaşlığı yapacaktır.

"Sen değerinle ve düşüncenle, iki âleme de bedelsin, ama ne yapayım ki kendi değerini bilmiyorsun" -MEVLANA

Okuma ve öz(e) dönüşüm yolculuğu süreci
“Kendi değerinizi bilmek”
adına bir telefon uzaklıkta…